Dzień na planie filmowym – kręcimy dalej „Zapomniane dziewczęta”!

Od roku przygotowujemy nasz pierwszy krótkometrażowy film dokumentalny. Mimo, że miałyśmy zbliżać się do premiery zdecydowałyśmy się na dogranie kolejnych scen, by projekt był jeszcze ciekawszy i bardziej porywający! Szybko opracowałyśmy listę ujęć, które chciałybyśmy dodać i zjawiłyśmy się 31 lipca w Warszawie. To był dla nas wyjątkowo pracowity dzień.

Zdjęcia rozpoczęłyśmy na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie gdzie nagrywałyśmy sceny musztry i zaprawy porannej jaka miała miejsce na letnich obozach pewiackich. Następnie odkrywałyśmy klimatyczne zakamarki naszej stolicy, by odtworzyć realia wojennego miasta, tak niezbędne do naszych scen. Odwiedziłyśmy również przepięknie zachowane muzeum Marii Dąbrowskiej, gdzie dzięki życzliwości właścicieli, mieliśmy przyjemność kreować sceny rozgrywające się w anturażu wojennego mieszkania Warszawiaków.

Data naszego spotkania została wybrana nie przypadkowo, ponieważ z racji że jesteśmy ogólnopolską grupą, chciałyśmy okolice pamiętnego dnia 1 sierpnia spędzić w Warszawie. Nasz pracowity dzień zwieńczyłyśmy wyprawą na Powązki, by uczcić pamięć zarówno naszych kochanych Pewiaczek jak i Powstańców Warszawskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tu opis krótki dotyczący RODO i ciastkuw View more
Akceptuj
Don`t copy text!