PATRONI

Jesteśmy bardzo wdzięczne, że patronat nad naszym wydarzeniem „Zapomniane Dziewczęta- premiera filmu i panel dyskusyjny” objęło wiele ważnych dla nas osób i instytucji. 

PATRONAT HONOROWY:

Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser–Duda

Patronat Honorowy Małżonki Prezydenta RP jest dla nas niezmiernie istotny i łączy się z przedwojenną tradycją. W okresie międzywojennym, Pierwsza Dama była honorową członkinią organizacji, wspierała PWK w działalności oraz gościła na obozach.

PATRONATY:

Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL 

Muzeum historyczne w Warszawie, które gromadzi pamiątki związane z historią żołnierzy wyklętych, powojennego podziemia antykomunistycznego oraz organizacji niepodległościowych z czasów PRL. To w siedzibie Muzeum odbędzie nasze wydarzenie. 

Więcej o Muzeum na stronie patrona: https://www.muzeumrakowiecka37.pl/ 

BOHATERON

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest realizowana od 2016 roku przez dwie wrocławskie organizacje:  Fundację Sensoria i Fundację Pokolenia Kolumbów, których działaniom przyświeca hasło: Pamięć – Edukacja – Pomoc.

Więcej na stronie internetowej patrona: https://bohateron.pl/ 

PATRONAT MEDIALNY:

HISTMAG.ORG

to najdłużej istniejący w Polsce serwis poświęcony szeroko rozumianej historii. Dąży do tego, by w sposób odpowiedzialny i nieuciekający się do tabloidyzacji popularyzować wiedzę historyczną wśród coraz większej liczby internautów.

Więcej informacji na stronie internetowej patrona: https://histmag.org/

POLSKA ZBROJNA

Miesięcznik „Polska Zbrojna” – należy do najstarszych polskich czasopism poświęconych sprawom wojska i jest obecny na rynku od 1921 roku. Portal polska-zbrojna.pl od lat jest cenionym źródłem aktualnych informacji o Siłach Zbrojnych RP.

Więcej informacji na stronie internetowej patrona: https://www.polska-zbrojna.pl/ 

DOTACJA:

Organizacja wydarzenia jest możliwa dzięki dotacji Urzędu ds. kombatantów i osób represjonowanych, którego misją jest zapewnianie kombatantom i działaczom antykomunistycznej opozycji, a także ofiarom represji reżimów totalitarnych należnego szacunku i honoru oraz pomocy i szczególnej opieki. 

Więcej informacji na stronie internetowej:  https://kombatanci.gov.pl/ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tu opis krótki dotyczący RODO i ciastkuw View more
Akceptuj
Don`t copy text!